راه‌اندازی سرویس‌ جدید معاملات در متا

متا

راه‌اندازی سرویس‌ جدید معاملات در متا

شاید به یاد داشته باشید که سال گذشته متا برند MetaPay را از یک بانک آمریکایی خریداری کرد. قصد این شرکت راه‌اندازی سرویسی به منظور پرداخت و معاملات رمزارزها بود.

متا در توضیحاتی درباره متا پی اعلام کرده است:

این سرویس مانند یک شبکه اجتماعی آنلاین برای سرمایه‌گذاران است که معاملات مالی و تبادل ارزهای دیجیتال، ارزهای مجازی، کریپتوکارنسی ها، دارایی‌های دیجیتالی و بلاکچینی، توکن‌های دیجیتال و توکن‌های کریپتو را امکان‌پذیر می‌سازد.

در درخواست ثبت تجاری از جانب متا آمده است که متا‌ پی علاوه بر انجام معاملات و پرداخت‌ها می‌تواند شامل سرویس‌های سرمایه‌گذاری و وام‌دهی نیز باشد. غول شبکه‌های اجتماعی در ماه دسامبر ۲۰۲۱ دامنه MetaPay.com را به قیمت ۶۰ میلیون دلار از نهادی به نام متابانک مستقر در داکوتای جنوبی خریداری کرده است.

درخواست اخیر ثبت نشان تجاری توسط متا را می‌توان جدیدترین اقدام این شرکت در عرصه کریپتو به شمار آورد. متا در اوایل ماه جاری نیز برنامه‌های خود در خصوص آغاز آزمایش NFT در اینستاگرام را اعلام کرده بود.

متا قبل از متا پی، درخواست ثبت ۸ نشان تجاری را برای لوگوی خود ارائه داده بود. متا‌‌ این اقدام را بخشی از حرکت خود به سمت اقتصاد دیجیتالی عنوان کرده بود.

این در حالی است که شرکت متا اعلام کرده بود که ریالیتی لبز (Reality Labs) بخش متمرکز بر متاورس  این شرکت در سه ماهه اول سال جاری تقریبا ۳ میلیارد دلار ضرر کرده است.

پروژه استیبل کوین این شرکت به اسم (Diem) نیز در مقابل حملات شدید قانونگذاران سراسر جهان نتوانست به موفقیت دست یابد. این پروژه به بانک آمریکایی سیلورگیت فروخته شده است.

منبع خبر

admin1
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت