سولانا و اولین بازی P2E

سولانا

سولانا و اولین بازی P2E

DeFi Land بازی جدید P2E اش را راه‌اندازی کرد.

این بازی در تاریخ 18 می به صورت رسمی رونمایی شد و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا کارهای مختلفی مانند تیراندازی، ماهیگیری یا کشاورزی انجام دهند. بازیکنان توکن‌های GOLDY ، DFL و توکن‌های حاکمیتی و درون اکوسیستم بازی را دریافت می‌کنند. با این توکن ها می‌توانند بازی را ارتقا دهند، آیتم‌های درون بازی را شخصی سازی کنند. بازیکنان باید قبل از دسترسی به ویژگی P2E حداقل یک DeFi Land Gen-0 NFT داشته باشند.

این بازی همچنین دارای یک حالت رایگان است که به بازیکنان اجازه می دهد بدون سرمایه اولیه ماجراجویی خود را در بازی شروع کنند. با ویژگی بازی رایگان، بازیکنان می‌توانند XP جمع‌آوری کنند و در جدول امتیازات بالاتر بروند و جوایز ماهانه مانند DFL، GOLDY و NFT‌های درون بازی را بدست بیاورند.

به گزارش روابط عمومی، اکوسیستم DeFi Land در ابتدا بدون پاداش پولی راه اندازی شد، اما این پروژه توانسته است بیش از 7500 کاربر روزانه و 25000 کاربر ماهانه در انتظار دسترسی به بازی جدید را جذب کند.

اگرچه این بازی در ابتدا روی بلاکچین Solana عرضه شده است، اما این پروژه اعلام کرد که قصد دارد در ماه‌های آینده بلاکچین‌های دیگر را بررسی کند.

نسخه آلفا موبایل این بازی در حال توسعه است و در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

admin1
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت